Zostań dyplomowanym Menedżerem Biznesu z akredytacją EY Academy of Business

Dobry menedżer pełni w firmie niezwykle istotną funkcję. Odpowiada nie tylko za morale w zespole, ale także za skuteczność oraz wydajność pracy wszystkich jego członków. Tym samym ma pośredni wpływ na ogólne wyniki przedsiębiorstwa. Planuje i rozdziela zadania, wspiera pracowników w ich wykonywaniu, nagradza, wyróżnia oraz wskazuje elementy do rozwoju. Ciąży na nim ogromna odpowiedzialność, dlatego odpowiednie przyuczenie do tego zawodu jest niezwykle istotne. Co nie oznacza, że musi być bardzo trudne! EY Academy of Business oferuje 12-dniowe szkolenie Menedżer Biznesu, które nauczy Cię skutecznego zarządzania. Co obejmuje taki kurs? Wyjaśniamy!

Kurs Menedżer Biznesu – kto może z niego skorzystać?

Szkolenie Menedżer Biznesu jest skierowane zarówno dla obecnych menedżerów, jak i osób chcących objąć takie stanowisko. Trenerzy EY Academy of Business przygotowali je z myślą o wszystkich, którzy potrzebują poznać skuteczne techniki zarządzania zespołem, a także całą organizacją. Nie ma znaczenia to, w jakiej branży działasz obecnie lub gdzie widzisz swoją przyszłość. Choć każda z nich może mieć zupełnie inny charakter, a zatem „rządzić się własnymi prawami”, to we wszystkich przypadkach przydadzą się te same zasady dobrego zarządzania.

Jak zapisać się na szkolenie Menedżer Biznesu?

Aby zapisać się na szkolenie Menedżer Biznesu, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej EY Academy of Business. Bezpośredni odnośnik, a także wszystkie szczegółowe informacje, są dostępne pod adresem: https://www.academyofbusiness.pl/trainings/dyplomowany-menedzer-biznesu/. W formularzu należy wybrać szkolenie, zaznaczyć moduły, które interesują uczestnika, a następnie podać swoje dane kontaktowe:

  • imię i nazwisko,
  • obecnie zajmowane stanowisko,
  • adres e-mail,
  • nr telefonu
  • oraz dane do faktury.

Po zaznaczeniu wymaganych zgód (oraz opcjonalnie informacji o finansowaniu udziału w szkoleniu ze środków publicznych) wystarczy wysłać formularz. Na adres e-mail uczestnik otrzyma potwierdzenie zapisu i, gdy ten będzie znany, termin szkolenia.

Dlaczego warto wybrać szkolenie Menedżer Biznesu?

Osoby, które zajmują już stanowisko menedżerskie w firmie, w której są zatrudnieni (lub własnej!), zyskają możliwość poznania nowych technik kierowania zespołem. Z kolei te dopiero wiążące swoją przyszłość z funkcją zarządzającą, zyskają ogrom wiedzy teoretycznej łatwej do wprowadzenia w praktykę.

Każdy z uczestników nauczy się między innymi, jak zbudować oraz umocnić swój autorytet przy zachowaniu dobrych stosunków z pracownikami. Pozna metody budowania zespołu z pojedynczych jednostek, a także motywowania go do działania. Nie mniej istotna będzie umiejętność odpowiedniego delegowania zadań, a zatem skutecznej organizacji pracy.

Program szkolenia z akredytacją Menedżer Biznesu

Szkolenie Menedżer Biznesu z akredytacją jest podzielone na trzy moduły. Uczestnicy mają możliwość wykupienia wszystkich lub jednego wybranego. To kolejno:

Kurs Menedżer Biznesu, moduł I: Akademia Menedżera I

Moduł pierwszy trwa 5 dni i obejmuje nie tylko przekazanie informacji teoretycznych, ale także zajęcia praktyczne. Uczestnicy nauczą się w jego trakcie budować swój autorytet osoby zarządzającej zespołem, a także dowiedzą się, jak rozmawiać z podwładnymi w sposób asertywny. Poznają także metody rozwiązywania konfliktów w firmie czy przełamywania pracowniczego oporu oraz motywowania członków zespołu do dalszego działania.

Kurs Menedżer Biznesu, moduł II: Akademia Menedżera II

Podczas trzydniowego modułu drugiego uczestnicy skupią się na sobie. Określą, czy są nastawieni na osiąganie celu, czy raczej budowanie relacji z zespołem. Na podstawie „diagnozy” dowiedzą się, jak wprowadzić ją w życie, a także nauczą się godzić ją z tą, która wydaje im się mniej istotna.

Kurs Menedżer Biznesu, moduł III: Menedżer – sprawne zarządzanie organizacją

Ostatni moduł trwa cztery dni i dotyczy myślenia całościowego. A zatem nie tylko „ja, zarządzający” oraz „zespół”, ale: „my: firma i nasz wspólny cel”. Podczas tej części szkolenia poznasz najważniejsze zasady skutecznej komunikacji wewnętrznej, a także metody zarządzania i dążenia do realizacji misji całej organizacji.

Egzamin kończący szkolenie

Pod koniec szkolenia Menedżer Biznesu odbywa się całodniowy egzamin. Uczestnicy otrzymają do wykonania zestaw zadań, które podsumują zdobytą podczas kursu wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Następnie otrzymają feedback z informacją o elementach do rozwoju oraz tych, które zostały przez daną osobę przyswojone w bardzo dobrym stopniu.

Chcesz zostać dyplomowanym Menedżerem Biznesu z akredytacją EY Academy of Business? Zapisz się na szkolenie i podnieś swoje kwalifikacje!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here